АФНУ
26
Лет опыта
10
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
6
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
8590
Последний визит на сайт
сегодня
Ріелтор у місті Київ. Спеціалізуюсь на продажу та оренді квартир вторинного ринку.
Допомагаю вигідно купити, продати або здати нерухомість у Києві. Працюю з перевіреними об’єктами, забезпечую повний супровід угоди — від першої консультації до передачі ключів. Гарантую чесність, професіоналізм і орієнтацію на результат.

Продажа квартир (4)

  • 99 800 $
    2 037 $/м²

    Краковская ул., 27

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Черниговская Соцгород ЖК ул. Краковская, 27а
    1 комната
    49 / 18 / 14 м²
    этаж 9 из 26
    2021 год постройки
    сегодня
    Продаж 1-кімнатної квартири без комісії ЖК, Краківська 27, Дніпровський район, метро Чернігівська — 3 хвилини пішки Квартира розташована на 9 поверсі 26-поверхового монолітного будинку. Площа: загальна — 49 м² житлова — 18 м² кухня — 13.5 м² Висота стелі - 3 метри Світла квартира з ремонтом, продається з меблями та побутовою технікою. Санвузол суміжний, ванна, тепла підлога. Лоджія з кухні, засклена. Будинок сучасний, з генератором: під час відключення електроенергії працює ліфт, є вода та опалення. Оптоволоконний інтернет Інфраструктура: Поруч ТРЦ «Проспект», супермаркет Novus, SportLife, банки, аптеки, нотаріус, магазини, кафе — усе в пішій доступності. Поруч зелена зона вздовж метро Че...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 137 000 $
    1 894 $/м²

    Хорива ул., 50

    ГОРЯЧЕЕ БЕЗ КОМИССИИ Контрактовая площадь Подол
    3 комнаты
    72 / 41 / 8 м²
    этаж 3 из 5
    1984 год постройки
    сегодня
    Продаж 3-кімнатної квартири на Подолі, вул. Хорива, 50 — без комісії для покупця Квартира розташована на 3 поверсі 4-поверхового будинку спецпроєкту 1984 року. Це не хрущовка. Будинок знаходиться поруч з Іспанським посольством, у самому серці старого Подолу — місце, яке не потребує зайвої реклами. Загальна площа 72,35 м², житлова — 41,4 м², кухня — 8,3 м². Кімнати окремі, санвузол роздільний. Квартира двостороння, світла, з металопластиковими вікнами. Планування зручне й логічне, без втрати простору. Будинок стоїть у затишному дворі, при цьому вся подільська інфраструктура буквально за кілька кроків: ресторани, кав’ярні, магазини, супермаркет Сільпо, SportLife, салони краси, клініки, аптеки...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 39 000 $
    1 279 $/м²

    Назария Яремчука ул., 18

    ГОРЯЧЕЕ БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення ЖК Моя Бавария
    1 комната
    30.5 / 19.9 / 6.7 м²
    этаж 2 из 4
    2023 год постройки
    сегодня
    Без комісії! Продаж 1-кімнатної квартири-студії Святопетрівське (Софіївська Борщагівка), вул. Назарія Яремчука, 18 ЖК «Моя Баварія» Документам менше 3 років. Податки — за рахунок покупця. Затишна квартира в малоповерховому клубному будинку — тихо, комфортно і без відчуття «мурашника». Хороший варіант як для життя, так і під оренду. • 2 поверх / 4 поверхового будинку • Загальна площа — 30,5 м² • Формат — студія Квартира з якісним ремонтом, світла, з двома панорамними вікнами. Продумане планування, відчувається простір. Комунікації та комфорт: • індивідуальне опалення — 2-контурний газовий котел • є газ • лічильники на воду, газ та електроенергію (день/ніч) Будинок з керамічних блоків, х...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 60 500 $
    1 186 $/м²

    Даниила Щербаковского ул. (Щербакова), 53-Г

    БЕЗ КОМИССИИ Нивки
    2 комнаты
    51 / 30 / 8 м²
    этаж 7 из 9
    сегодня
    Без комісії! Продаж 2-кімнатної квартири Шевченківський район, Нивки, вул. Данила Щербаківського, 53Г Квартира з хорошим плануванням у спокійному районі — зручний варіант як для життя, так і під оренду. • 7 поверх / 9 поверхового будинку (чеський проєкт) • Загальна площа — 50 м² • Житлова — 31 м², кухня — 8 м² Планування: • кімнати окремі • велика засклена лоджія • санвузол у робочому стані Квартира у житловому стані, є вбудована кухня. Вікна виходять у тихий двір — без зайвого шуму. Будинок доглянутий: чистий під’їзд, новий ліфт, тамбур на 2 квартири. Локація: Нивки — зручний і зелений район. Поруч метро, парк, ринок, магазини, школа та дитячий садок. Хороша транспортна розв’язка у вс...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?